Zamknięta beta Microsoft Flight Simulator w lipcu

Wirtualne latanie.

Twórcy Microsoft Flight Simulator ze studia Asobo poinformowali, że zamknięte testy beta nowej odsłony symulatora lotniczego rozpoczną się w połowie lipca.

Informację przekazano w zaktualizowanym planie rozwoju projektu, choć dokładnego terminu nie określono. Nieznane są też szczegóły na temat sposobu uzyskania dostępu do gry, ale zapewne produkcję sprawdzą osoby, które zapiszą się do programu Insider na stronie tytułu.

ms_flight_simulator_plan
Plan rozwoju Microsoft Flight Simulator na najbliższe miesiące

Od października trwa zamknięta alfa, która jest regularnie aktualizowane. Na czerwiec przewidziano dwa ostatnie ulepszenia testowej wersji, po czym właśnie powinna wystartować wspomniana beta.

Microsoft Flight Simulator to rozbudowana produkcja, pozwalająca latać samolotami nad wiernie odwzorowaną Ziemią. Twórcy odtworzyli planetę na podstawie danych dostarczonych przez mapy z przeglądarki Bing. Premiera pełnej gry w 2020 roku na PC i Xbox One.

Źródło: Microsoft Flight Simulator

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami