Nowa gra twórców Wasteland 3 powstanie w oparciu o Unreal Engine 5

Obiecuje studio inXile Entertainment.

Twórcy Wasteland 3 z należącego do Microsoftu studia inXile Entertainment potwierdzili, że swój kolejny projekt przygotują w oparciu o silnik Unreal Engine 5.

Informację przekazali przedstawiciele firmy we wpisie opublikowanym na Twitterze, odpowiadając na pytanie jednego z internautów. Deweloperzy nie przedstawili jednak żadnych dodatkowych szczegółów.

Unreal Engine 5 zaprezentowano w ubiegłym tygodniu, przedstawiając demo technologiczne uruchomione w czasie rzeczywistym na PS5. Phil Spencer z Microsoftu zapewniał jednak, że część zespołów należących do koncernu wykorzystuje już rozwiązanie od Epic Games.

Studio inXile Entertainment obecnie finalizuje prace nad wspomnianym Wasteland 3. Nie wiadomo, czym dokładnie jest kolejny tytuł zespołu, ale niewykluczone, że pozycja zostanie ujawniona w lipcu, gdy producent Xbox Series X przedstawi projekty od własnych deweloperów.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami