Mafia 2 - Rozdział 4: Prawo Murphy'ego

Napad na jubilera i ucieczka z centrum handlowego.

Po załatwieniu sprawy z kartkami w Mafii 2 pora na kolejne zadanie. Gdy się obudzisz, tradycyjnie przejdź do holu i ubierz się, a następnie idź do garażu po auto. Musisz spotkać się z Joe w knajpie Freddy's, którą już nieraz odwiedzałeś.

Dotrzyj na miejsce, zaparkuj bezpiecznie i wejdź do baru. Zacznie się scenka, po której wyjdziecie z baru. Wsiadaj do auta i jedź do celu - do jubilerskiego sklepu, który macie obrobić. Jedź powoli, by nie zwrócić uwagi policji po drodze.

Gdy dotrzesz do jubilera (1), zaparkuj nieco dalej, by później łatwiej było ci dotrzeć do auta (przy samym lokalu będzie policja).

r41

Podejdź do drzwi do salonu i użyj wytrycha, by je otworzyć. Potem zacznie się dłuższa scenka, po której musicie uciekać - biegnij za Joe, poczekaj aż otworzy przed tobą kolejne drzwi.

Tam koniecznie szybko schowaj się za ladą (2). Wychylaj się, by wyeliminować strzelających do was wrogów, podczas gdy Joe otwiera następne drzwi. Idź za nim, gdy tylko mu się to uda.

r42

Dotrzecie na dach - uważaj na tyły, gdy już wejdziecie po schodach, za wami wbiegnie policjant lub dwóch. Potem przejdź na zewnątrz i podejdź do końca, ale potem odwróć się i przycupnij za murkiem (3), by przygotować się na atak policjantów. Przybiegnie ich paru, pozbądź się ich.

r43

Po strzelaninie idź za Joe. W scence przejdziecie po krawędzi na drugą stronę. Potem biegnij za towarzyszem i uważaj na dach po drugiej stronie, bo też pojawią się tam przeciwnicy. Wyeliminuj ich i biegnij za kolegą. Otworzy drzwi i przebiegniecie dalej do schodów przeciwpożarowych.

Gdy zbiegniecie na ulicę, rozdzielicie się. Musisz wracać do mieszkania i nie dać się złapać. Koniecznie uważaj na policję - przyglądaj się minimapie i trzymaj z daleka od niebieskich trójkątów (4) oznaczających stróżów prawa.

r44

Najbezpieczniejsze będzie teraz skorzystanie z budki telefonicznej, by zgubić status Poszukiwanego. Wtedy możesz spokojnie i bezstresowo wrócić do mieszkania. Gdy to zrobisz, rozdział zakończy się, kiedy pójdziesz spać.

Następnie: Mafia 2 - Rozdział 5: Piła

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - Rozdział 3: Wróg publiczny

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami