Konkurencja dla The Sims coraz bliżej - spojrzenie na edytor postaci w Paralives

Poznajcie Maggie.

Deweloper Alex Massé udostępnił nowy materiał z gry Paralives - produkcji w stylu The Sims. Krótkie wideo pokazuje, jak działa edytor postaci.

Fani cyklu od EA wyrażają w komentarzach zadowolenie z faktu, że rozmiar różnych części ciała można ustalać po prostu przeciągnięciem kursora. Osobno możemy nawet zmieniać kształt łydek, ud czy bioder.

Edytor fryzury pozwala wybrać wiele różnorodnych kolorów - w tym także barwę odrostów i końcówek. Do tego oczywiście gracze otrzymają spory wybór garderoby.

Paralives powstaje z myślą o PC, a deweloper cały czas zbiera środki na rozwój gry na Patreonie. Wpłacając co najmniej 3 dolary miesięcznie, możemy zapewnić sobie dostęp do materiałów z gry i najświeższych informacji.

paralibes
Nie zabraknie oczywiście budowania i urządzania domu

Data premiery Paralives nie jest jeszcze znana. Prace przebiegają jednak zgodnie z planem, a twórca nie narzeka na brak wsparcia czy środków - możliwe więc, że gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami