GTA 5 - hakerzy mogą zaatakować nawet w trybie fabularnym

Najpewniej jednak tylko po wyjściu z Online.

Z wypowiedzi graczy na forum Reddit wynika, że hakerzy i modderzy z GTA Online mogą mieć dostęp do rozgrywki single-player innych użytkowników. Jest to jednak możliwe najprawdopodobniej tylko wtedy, gdy „ofiara” wyszła przed chwilą z trybu sieciowego.

„Co dzieje się z moją grą? To tryb fabularny” - napisał jeden z graczy, publikując zdjęcie zawieszonych na niebie spodków kosmicznych. Masowe duplikowanie dużych obiektów to typowe działanie hakerów z GTA Online.

What is happening to my game? This is story mode from r/GTAV

Podobne doświadczenie opisał inny użytkownik: „Ktoś zmienił mojego przyjaciela w Górę Chiliad [wniesienie na mapie GTA 5 - red.]. Zmienił sesję, to samo. Wszedł do trybu fabularnego, wciąż to samo. Pomógł restart gry”.

gta4
Zamiana w Górę Chiliad - to musiało być niezapomniane doświadczenie. Źródło: gta.fandom.com

„U mnie mapa w trybie single-player została zakryta po tym, jak przed chwilą grałem w Online. Wyglądała, jakbym jeszcze nic nie odwiedził” - czytamy na Reddicie.

Wzmożona aktywność modderów jest spowodowana darmowym GTA 5 w ofercie Epic Games Store. Najprawdopodobniej sytuacja wróci do normy po 21 maja, kiedy upływa termin dodania gry do konta.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami