Bunkry w CoD Warzone wreszcie otwarte. Wiadomo, co jest w środku

Wyposażenie i jeszcze więcej tajemnic.

Dzięki najnowszej aktualizacji co Call of Duty Warzone, gracze mają już dostęp do tajemniczych bunkrów, które od momentu premiery gry pozostały zamknięte.

Aby wejść do środka, należy w legendarnych skrzynkach rozsianych po mapie znaleźć czerwoną kartę dostępu i użyć jej przy wrotach. W bunkrach znajduje się wysokiej jakości wyposażenie i bronie oraz pieniądze. Są też zamknięte drzwi.

Bunker doors that are outside now open with a keycard from r/CODWarzone

Bunkier o numerze 11 wciąż ma zablokowane wejście, ale gracze przedostali się do środka dronem zwiadowczym, wykorzystując glitch. Wewnątrz odkryli broń atomową.

W plikach gry znaleziono model bomby, której angielską nazwę „nuke_coreless” można przetłumaczyć na „atomówka bez rdzenia”. Wygląda na to, że należy umieścić rdzeń w środku, aby uzbroić bombę - co najprawdopodobniej jest związane z planowanym przez twórców wydarzeniem.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Co ważne, jeden z użytkowników odnalazł też w plikach modele RC-XD (zdalnie sterowany samochód z ładunkiem wybuchowym) oraz U-2 - samolotu z okresu zimnej wojny. Gracze wierzą, że to zapowiedź kolejnej części Call of Duty, według wielu źródeł będącej przedstawicielem podcyklu Black Ops i rozgrywającej się właśnie w czasie zimnej wojny.

sam

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami