Mafia 2 - Rozdział 2: Nie ma jak w domu

Joe, Mike Bruski i pierwsza kradzież samochodu.

Po walce we Włoszech rozpoczyna się prawdziwa przygoda w grze Mafia 2: Edycja Ostateczna. Przez pierwsze kilka minut możesz tylko obserwować i słuchać Joego, który odbiera cię z portu i zawozi do knajpy. Potem, po scence, wysiadasz w końcu z taksówki i przejmujesz kontrolę.

Musisz po prostu dotrzeć do mieszkania. Idź prosto po schodkach, dalej prosto pierwszą alejką, a dalej skręć w uliczkę w prawo. Wejdź do kamienicy drzwiami na wprost i wejdź na pierwsze piętro. Zacznie się scenka powitania z rodziną. Potem przejdź do pokoju Vito i użyj łóżka, by zasnąć. Po przebudzeniu się skorzystaj z szafy, by się ubrać (1).

r21

Przejdź od kuchni, a po scence opuść mieszkanie. Wyjdź na zewnątrz, a na rozwidleniu natkniesz się na siostrę. Musisz pokonać ściągającego długi mężczyznę w walce na pięści. Po rozmowie z siostrą idź następnie do mieszkania Joego. Na szczęście jest niedaleko - sprawdź cel na mapie (2).

r22

Joe mieszka na 3 piętrze - spotkasz tam sprzątaczkę. Mieszkanie kompana jest na samym końcu korytarza. Gdy się zbliżysz, zacznie się scenka. Później ruszaj za nim do garażu - możesz prowadzić auto. Jedź do celu, do którego prowadzi czerwona linia na minimapie.

Joe zaprowadzi cię do pasera. Kup zestaw wytrychów i wypróbuj je na zamku obok lady (3). Potem wyjdźcie na zewnątrz i włam się do auta, które wskazuje Joe. Wsiadajcie i jedźcie do kolejnego celu.

r23

Warsztat blacharski, Mike Burski i kradzież samochodu

Gdy ukradniesz auto, momentalnie zacznie cię szukać policja. To część obowiązkowa - musisz zgubić pościg. Na szczęście jest on minimalny, więc nie jest to trudne. Musisz też udać się do warsztatu, do którego zaprowadzi cię ikona celu misji (4).

r24

Podjedź do warsztatu i zatrąb. W środku wymień tablice rejestracyjne, a będziesz już wolny. Spokojnie jedź do kolejnego celu - na złomowisko. Na miejscu spotkacie Mike'a i zacznie się scenka, po której dostaniesz swój pistolet. Wypróbuj go na wskazanym wraku.

Następnie znowu musisz prowadzić auto, tym razem do wskazanej przez Joego miejsca - otrzymasz zlecenie kradzieży samochodu. Po scence przeskocz przez płot, pokonaj jednego gangstera w walce na pięści i zbliż się do auta. Po chwili zacznie się strzelanina. Najwięcej wrogów nadbiegnie z lewej strony (5).

r25

Celuj w głowy i nie wychylaj się na darmo. Potem wybij szybę w aucie i uciekaj, wyjedź przez bramę na ulicę i kieruj się w stronę celu. Zanim dotrzesz na złomowisko musisz zgubić pościg, także policyjny, więc radzimy kluczyć ulicami, a dopiero potem jechać oznaczoną trasą.

Na złomowisku oddasz ukradzione auto i możesz wsiadać do swojego, które tam stoi. Pozostaje teraz tylko wrócić do mieszkania Joe. Rozdział zakończy się, gdy pójdziesz spać w kuchni.

Następnie: Mafia 2 - Rozdział 3: Wróg publiczny

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - Rozdział 1: Stary kraj

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami