Mafia 2 - Rozdział 1: Stary kraj

Szturm na ratusz, Włochy.

Gra Mafia 2 rozpoczyna się w formie opowieści prowadzonej przez głównego bohatera. Na początku wspomina on swoją ostatnią misję we Włoszech podczas II wojny światowej.

Po scence przejmujesz kontrolę nad Vito. Na początku musisz postrzelić oficera na balkonie (1). W tym momencie rozpocznie się natarcie oddziałów na budynek ratusza.

r11

Ruszaj za towarzyszami i wejdź do budynku przez okno za kolegami. W kolejnym pomieszczeniu schowaj się szybko za ścianą, wychyl się i wrzuć granat do następnego pokoju z przeciwnikami.

Następnie ruszaj dalej. Możesz tu uzupełnić amunicję po lewej stronie. Potem ustaw się przy drzwiach. Poczekaj, aż towarzysz otworzy drzwi i zacznijcie eliminować wrogów. Wejdź po schodach, pozbądź się dwóch żółnierzy w pomieszczeniach na górze i ustaw się przy drzwiach. Musisz sam teraz otworzyć drzwi kopniakiem (2).

r12

Teraz musisz celnie wymierzyć i postrzelić w głowę żołnierza, który trzyma cywila i do niego mierzy. Następnie od razu schowaj się za szafką, by uniknąć ognia karabinu. Poczekaj moment i przejdź balkonem na drugą stronę - zabij wroga i wejdź do drugiego pomieszczenia.

Chwyć karabin maszynowy na balkoniku i zacznij strzelać do wrogów. Pamiętaj, by sprawdzić też prawą stronę placu (3). Pokonywanie tu wrogów jest łatwe, ale nie możesz zwlekać, by nie otrzymać zbyt wielu obrażeń.

r13

Po chwili zjawi się czołg, który wystrzeli prosto w ratusz. Zacznie się scenka, po której akcja przeniesie się już do miasta Empire Bay, głównego miejsca akcji w Mafii 2.

Następnie: Mafia 2 - Rozdział 2: Nie ma jak w domu

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami