Mafia 2 - jak stracić status Wanted (Poszukiwany)

Pozbywanie się zarzutów.

Kiedy łamiemy prawo czy popełniamy cięższe przestępstwa, zaczyna szukać nas policja. Jeśli choć jeden policjant nas zauważy i zacznie ścigać, gdy robimy coś złego, wtedy już każdy będzie mógł nas rozpoznać.

Żeby zlikwidować więc status Wanted dla Vito, musisz odwiedzić sklep z ubraniami i się przebrać. Sklepy te są oznaczane ikoną kapelusza na mapie (1). Oczywiście możesz też przebrać się w mieszkaniu, ale czasem nie ma czasu, by wrócić do domu.

wanted1

Możesz też podejść do budki telefonicznej i przekupić policję przez telefon (2), o ile masz zapas pieniędzy.

Jeśli złamiesz przepisy w aucie lub wsiądziesz do wozu podczas ucieczki, wtedy też ten samochód będzie poszukiwany. Jeśli nie chcesz go zatrzymać, możesz go po prostu porzucić, a potem przekupić policję czy się przebrać.

Jeśli jednak zależy ci na wozie, musisz udać się do warsztatu. Oznaczane są one ikoną klucza naprawczego. W warsztacie możesz zmienić tablicę rejestracyjną (3). Jest też opcja zmiany koloru wozu, ale nie zadziała ona, gdy policja szuka już samochodu z twoją tablicą.

wanted2

Następnie: Mafia 2 - jazda samochodem, przepisy drogowe

Spis treści: Mafia 2 - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Mafia 2 - policja, łamanie prawa

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami