GTA Online przepełnione cheaterami - przez ofertę w Epic Games Store

Nikt nie obawia się bana.

Zgodnie z przewidywaniami społeczności fanów GTA Online, darmowe GTA 5 w Epic Games Store przyczyniło się do zwiększenia liczby cheaterów i modderów na serwerach. Problem jest nasilony, ponieważ oszuści nie obawiają się bana - mogą założyć kolejne konto i odebrać grę bezpłatnie.

Z relacji graczy na forum Reddit wynika, że najczęściej można spotkać osoby przeszkadzające innym w zabawie, np. generując dziesiątki dużych samolotów czy zamykające ofiary w klatkach. Niektóre działania skutkują całkowitą awarią sesji.

Glitch or modder? from r/gtaonline

„Czy GTA Online wróci jeszcze kiedyś do normy? W każdej sesji jest 2-3 modderów, mam tego dość” - napisał użytkownik Reddita. „W każdej sesji, do której dołączę, jest już cholerny modder” - czytamy na Twitterze.

Gracze wymyślili nawet alternatywne nazwy trybu online dla konsol i PC. Podpis poniższego obrazka: Konsole - „Grand sprawdzanie radaru co 3 sekundy, czy nie nadciąga Oppresor Online”, PC - „Grand ucieczka do sesji solo, zanim modder zdąży wygenerować 100000 samolotów dostawczych, które nie znikną, póki nie zrestartujesz gry Online”.

Our game if the title was honest from r/gtaonline

Jeden z forumowiczów opublikował zdjęcie gigantycznego robota złożonego z czołgów i odrzutowców, którego spotkał w GTA Online. „Cóż, chyba nikt już nie przejmuje się banem” - napisał.

Well i guess no one cares about getting banned anymore from r/gtaonline

Niektórzy hakerzy są w stanie nękać graczy, którzy wylogowali się z Online i przeszli do trybu single-player:

What is happening to my game? This is story mode from r/GTAV

Liczba hakerów i modderów najprawdopodobniej ponownie zmniejszy się po wygaśnięciu oferty w Epic Games Store, a więc 21 maja.

Źródło: Kotaku

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami