Ghost of Tsushima - porównanie prezentacji z 2018 i 2020 roku

Przeszłość kontra teraźniejszość.

Nasi koledzy z portugalskiego Eurogamera opublikowali materiał, w którym porównali ze sobą dwie prezentacje Ghost of Tsushima - z 2018 i 2020 roku.

Oczywiście oba gameplaye nie przedstawiały tych samych scen, więc dokładne zestawienie nie było możliwe. Dziennikarze wybrali jednak sekwencje, które są do siebie podobne - na przykład pod względem sposobu ukazania wydarzeń.

Porównano więc ze sobą na przykład fragmenty, które prezentują szersze plany, a także jazdę konną. Są również otwarta walka i skradanie się wraz ze wspinaniem na budynki oraz cichym eliminowaniem przeciwników. Jak zwraca uwagę portugalski Eurogamer, wideo pozwala ocenić różnice w grafice.

ghost_of_tsushima_ps4_porownanie
Głównym bohaterem gry jest samuraj

Ghost of Tsushima zadebiutuje 19 lipca, tylko na PS4. Akcję osadzono w XIII-wiecznej Japonii, zaś gra wyróżni się nietypowym sposobem nawigacji - zabraknie znaczników i minimapy, a drogę użytkownikowi wskażą wiatr, zwierzęta i dym.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami