GTA Online - finałowa walka kosmitów rozczarowała graczy

To nie miało tak wyglądać.

Gracze biorący udział w wojnie zielonych i fioletowych kosmitów umówili się na „ostateczną bitwę”, która miała odbyć się na wszystkich serwerach 15 maja, w okolicy lotniska Los Santos. O określonej godzinie na miejscu stawiło się jednak niewielu zawodników, co zawiodło osoby czekające na widowisko.

W niektórych lobby faktycznie pojawiały się grupy przebranych w kolorowe stroje graczy, ale potyczki trudno nazwać finałem wojny kosmitów.

„Wydaje mi się, że wojna kosmitów była porażką, bo do której sesji się nie przeniosłam, nic się nie działo” - napisała jedna z użytkowniczek.

Na forum Reddit również nie brakowało zawiedzionych głosów. Z wypowiedzi graczy wynika, że na większości serwerów Los Santos International Airport było puste. Zdarzali się też gracze psujący innym zabawę poprzez używanie broni palnej - nieformalną zasadą wojny gangu kosmitów jest możliwość używania tylko broni białej.

Niezależnie od skali „finałowego starcia” i potencjalnego rezultatu, trend na stroje kosmitów w GTA Online jeszcze nie przeminął - na ulicach Los Santos wciąż można spotkać członków „gangów”, którzy prowokują się na czacie tekstowym.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Nowy PES jest darmowy, ale za tryby offline trzeba będzie zapłacić

eFootball w trybie single-player tylko w formie DLC.

Wyciekło PS Plus na sierpień 2021 - pełna oferta

Hunter's Arena, Battle for Neighborville i Tennis World Tour 2.

Gracze protestują w World of Warcraft przeciwko Activision Blizzard

Po pozwie związanym z niewłaściwym traktowaniem kobiet.

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami