Assassin's Creed Valhalla jednak większe niż Odyssey? Sprzeczne wypowiedzi twórców

Kto ma rację?

Internauci zwrócili uwagę na wywiad, w którym producent Assassin's Creed Valhalla stwierdził, że mapa gry jest prawdopodobnie nieco większa niż w Odyssey. Wypowiedź stoi w sprzeczności ze zdaniem innego przedstawiciela Ubisoftu, według którego opowieść o wikingach nie będzie największą odsłoną serii.

„Dla jasności, to nie będzie ani najdłuższa, ani największa odsłona serii. Wsłuchano się w krytykę tego aspektu i uwzględniono ją” - pisał na Twitterze odpowiedzialny za kontakt ze społecznością Malek Teffaha. Wpis z początku maja nie jest już jednak dostępny - najprawdopodobniej go usunięto.

map
Wielu graczy uznaje mapę z Odyssey nie tylko za zbyt dużą, ale wręcz przytłaczającą

- Powiedziałbym, że w kontekście wielkości, [Valhalla - red.] jest prawdopodobnie nieco większe niż Odyssey - stwierdził natomiast producent gry, Julien Laferrière, w wywiadzie udzielonemu francuskiemu dziennikarzowi i przetłumaczonemu na forum Reddit. Co ciekawe, rozmowę opublikowano 30 kwietnia, a więc przed tweetem Teffahy.

Laferrière zaznacza, że nie dysponuje konkretnymi danymi, jednak mapa Assassin's Creed Valhalla składa się nie tylko z obszernej Anglii i sporej części Norwegii, ale też „sekretnych światów”, o których twórcy nie mogą jeszcze mówić, ale które to wliczają się do rozmiaru gry.

Assassin's Creed Odyssey zadebiutuje pod koniec 2020 roku na PC, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series X. Wciąż czekamy na pełnoprawny gameplay.

Źródło: Reddit

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (7)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami