Anthem - Bioware zaczyna "dłuższy proces" naprawy gry

Lepiej późno niż wcale?

Christian Dailey, szef studia Bioware Austin, poinformował na oficjalnym blogu firmy, że mały zespół deweloperów rozpoczyna proces naprawy i ulepszania gry Anthem. Obecnie trwa faza „inkubacji”.

„Inkubacja jest naszym wewnętrznym terminem - oznacza, że w praktyce wracamy do fazy eksperymentów i prototypu, by ulepszyć różne aspekty gry, które wymagają poprawy” - zaznaczył producent.

„Jesteśmy niewielkim zespołem (około 30 osób) i stopniowo robimy postępy, by osiągnąć najważniejsze cele. To wszystko będzie jednak dłuższym procesem”.

Bioware podkreśla, że będzie częściej komunikować się z fanami i przedstawiać różne pomysły. Deweloperzy zaznaczają także, że to, co zobaczymy, „nie zawsze będzie wyglądać dobrze” - ponieważ twórcy chcą prezentować naprawdę wczesne formy swoich rozwiązań i nowych elementów.

antsc

Anthem zadebiutowało na początku 2019 roku. Produkcja borykała się z problemami technicznymi, ale fani sieciowych gier w stylu Destiny narzekali przede wszystkim na zbyt odczuwalną powtarzalność i brak angażujących zajęć po ukończeniu głównej fabuły.

Źródło: Blog Bioware

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami