Robert Lewandowski z maksymalną oceną w FIFA 20 - specjalna karta dla trybu Ultimate Team

Polski piłkarz w drużynie sezonu Bundesligi.

EA Sports ujawniło drużynę dotychczasowego sezonu Bundesligi, czyli zestaw kart najlepszych piłkarzy niemieckiej ligi do trybu Ultimate Team w FIFA 20. Wśród zawodników jest Robert Lewandowski, który otrzymał maksymalną notę.

Statystyki polskiego gracza na specjalnej karcie to 99, co jest najwyższą oceną dostępną w grze. Napastnik Bayernu Monachium zdobył taki wynik po raz pierwszy w historii cyklu. Co ważne, jako jedyny z zespołu osiągnął wspomniany rezultat.

Lewandowskiego i innych piłkarzy z najlepszej jedenastki Bundesligi można zdobyć w kupowanych lub kolekcjonowanych w trakcie zabawy paczkach. Specjalne wersje zawodników z niemieckiej ligi znikną jednak z produkcji w piątek, 22 maja, o godzinie 19:00.

fifa_20_lewandowski_robert
Lewandowski święci tryumfy na wirtualnym boisku

Drużyna dotychczasowego sezonu to wydarzenie zorganizowane związku z pandemią koronawirusa. Z powodu wstrzymania rozgrywek piłkarskich, EA Sports postanowiło uhonorować najlepszych graczy na podstawie ich występów do momentu zawieszenia zmagań.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami