Nie można pobrać GTA 5 na Epic Games Store - rozwiązanie problemu

Nieoczekiwany błąd.

Niektórzy próbując odebrać darmowy egzemplarz GTA 5 na Epic Games Store natrafiają na błąd, uniemożliwiający pobranie tytułu. O problemie wiedzą już właściciele sklepu, a internauci proponują kilka rozwiązań.

Cześć osób informuje, że przypisując produkcję Rockstara do własnego profilu, otrzymują komunikat o treści: „Na twoje konto nie można w tej chwili pobrać więcej darmowych gier”. Poniżej kilka metod ominięcia kłopotu - zarówno od Epic Games, jak i innych graczy:

  • poczekaj 24 godziny i spróbuj ponownie odebrać grę;
  • zmień internet, do którego jest podłączony komputer - na przykład korzystając z sieci komórkowej poprzez użycie telefonu jako modemu;
  • odbierz GTA 5 za pomocą urządzenia mobilnego, a następnie pobierz grę na komputerze za pośrednictwem aplikacji Epic Games Store. Ważne: smartfon musi używać internetu komórkowego, co wiąże się z wyłączeniem WiFi;
  • użyj programu typu VPN, umożliwiającego łączenie z internetem poprzez serwer w innej niż nasza lokalizacji.

Produkcja studia Rockstar dostępna jest bezpłatnie do 21 maja. Jeśli nie wiesz, jak otrzymać grę, możesz skorzystać z naszego poradnika, jak pobrać GTA 5 za darmo w Epic Games Store - krok po kroku.

Spis treści: GTA 5 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami