Cyberpunk 2077 z dużym pustynnym obszarem pod miastem - krótki filmik od CD Projektu

Oraz auto inspirowane Mad Maxem.

CD Projekt Red opublikowało w mediach społecznościowych filmik prezentujący jedno z aut, które pojawi się w Cyberpunk 2077. Nagranie pozwala jednak ujrzeć także duży pustynny obszar za Night City - rejon o nazwie The Badlands.

Twórcy wielokrotnie zapewniali, że w grze pojawi się umiejscowione poza główną metropolią pustkowie, które dość swobodnie zwiedzimy. Udostępnione wideo przedstawia fragment wspomnianego terenu.

Materiał prezentuje też Reaver, czyli zbudowane przez gang Wraith na bazie Quadry Typu 66 auto, wyposażone w niemal tysiąc koni mechanicznych. Pojazd inspirowany jest serią filmów Mad Max - maszynę ujawniono z okazji 5. rocznicy debiutu najnowszej części cyklu, a więc „Na drodze gniewu”.

Deweloperzy jednocześnie potwierdzili, że samochód faktycznie pojawi się w grze, co oznacza, że nie zabraknie możliwości pokierowania wozem w trakcie właściwej rozgrywki.

Cyberpunk 2077 ukaże się 17 września na PC, PS4 i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (19)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (19)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami