Darmowe GTA 5 z Epic Games Store sprzedawane na Allegro

Nawet za 40 zł.

W serwisie aukcyjnym Allegro sprzedawane są konta Epic Games Store z egzemplarzem GTA 5, który obecnie rozdawany jest za darmo.

Na razie dostępnych jest co najmniej osiem ofert. Ceny są zaś różne - najtańsza propozycja kosztuje 9,99 zł, ale jeden z użytkowników produkcję wycenił na 39,99 zł. Niektóre aukcje promowane są bonusowym kuponem 40 zł, rozdawanym w ramach trwającej wyprzedaży.

gta5_oferty_allegro2
Sprzedawcy oferują konta z GTA 5

W każdym przypadku nabywcy otrzymują dane dostępowe do konta Epic Games Store ze wspomnianym tytułem. Nie jest jednak jasne, czy faktycznie sprzedawcy znaleźli chętnych na kupno Grand Theft Auto 5.

gta_5_allegro_oferty
Obecnie dostępnych kilka ofert

Warto zaznaczyć, że do 21 maja gra jest dostępna za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Jeśli nie wiesz, jak zdobyć bezpłatną kopię gry, możesz skorzystać z naszego poradnika, jak pobrać GTA 5 za darmo w Epic Games Store - krok po kroku. Zobacz także nasz kompletny poradnik do GTA 5.

Źródło: Polygamia

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami