CoD Warzone - cheaterzy są zirytowani, bo nie mogą obejść nowych zabezpieczeń

Lament na forach dla oszustów.

Oszuści korzystający z niedozwolonych narzędzi w Call of Duty Warzone wyrażają na forach niezadowolenie z wprowadzonej niedawno przez Infinity Ward dwustopniowej weryfikacji oraz banów dla konkretnych konfiguracji PC.

Gracze zakładający nowe konto muszą powiązać je z numerem telefonu i potwierdzić tożsamość wiadomością, którą otrzymają w formie SMS-a. Ten prosty krok, w połączeniu z blokowaniem wskazanych komputerów, uniemożliwia niektórym cheaterom założenie kolejnego profilu po wcześniejszym banie.

Cheaters forums are now full of whining people that can't play anymore. What a wonderful feeling. Thank you, IW. from r/CODWarzone

Jeden z użytkowników Reddita zgromadził kilka wypowiedzi oszustów z forów, za pośrednictwem których nabyli narzędzia zapewniające nieuczciwą przewagę. Oto kilka z nich:

„Teraz już nigdy nie zagram w Warzone, bo konto, do którego przypisałem numer, jest zbanowane (...). Jak dotąd najgorsza usługa, którą kupiłem, żałuję decyzji”.

iw
Choć nie każdemu podoba się przymus dwustopniowej weryfikacji, to prawdziwy cios dla oszustów

„Cheaty działają, ale kiedy ich użyjesz, już nigdy nie będziesz mógł zagrać. Musiałbyś kupić całkowicie nowy komputer, żeby nie zostać zbanowanym po wylogowaniu. Nie warto kupować.”

„Stworzyłem ponad 20 kont w Modern Warfare. Połowa z nich została zbanowana zanim w ogóle uruchomiłem grę”.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami