Mafia 2: Definitive Edition - pierwsze screeny z remastera ujawnione przez sklep Microsoftu

Odnowiona wersja gry.

Sklep Microsoftu ujawnił nie tylko remake pierwszej części serii Mafia, ale również odnowioną wersję drugiej odsłony. Na karcie katalogowej pojawiły się screeny z gry.

Produkcja jest remasterem, co oznacza, że bazuje na oryginalnej wersji, ale oferuje odświeżoną grafikę. Opublikowane obrazki wskazują, że warstwę wizualną odświeżono w nieznacznym stopniu, choć nie zabraknie opcji zabawy w 4K.

mafia_2_definitive_edition_01
mafia_2_definitive_edition_02
mafia_2_definitive_edition_03
mafia_2_definitive_edition_04

Z informacji zamieszczonych na karcie katalogowej pozycji wynika, że Mafia 2: Definitive Edition (w polskiej wersji znanej jako „Edycja Ostateczna”) zadebiutuje 19 maja. Warto zaznaczyć, że w pakiecie znajdzie się nie tylko podstawowa gra, ale też wszystkie dodatki DLC.

Odświeżona wersja drugiej części i remake pierwszej odsłony będą zapewne sprzedawane osobno, choć wejdą też - wraz z trzecią grą z cyklu - najprawdopodobniej w skład zapowiedzianego wczoraj Mafia Trilogy. Więcej szczegółów o zestawie 2K Games ujawni 19 maja, ale już wiadomo, że kolekcja zmierza na PC, PS4 i Xbox One.

Źródło: DSO Gaming

Poprzednio: GTA 5 od dzisiaj za darmo w Epic Games Store

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami