Jak pobrać GTA 5 za darmo z Epic Store - krok po kroku

Szczegółowa instrukcja.

Epic Games Store - platforma dystrybucji cyfrowych gier na PC - do 21 maja udostępniło za darmo GTA 5. W tym poradniku dowiecie, jak bezpłatnie pobrać Grand Theft Auto 5.

GTA 5 - do pobrania na PC za darmo

Po zalogowaniu na konto w Epic Games Store (zobacz, jak założyć konto i się zalogować), należy wejść na kartę katalogową GTA 5. Następnie trzeba wcisnąć przycisk Pobierz (1).

Uwaga: Jeśli nie możesz uruchomić strony, a używasz Chrome, spróbuj skorzystać z innej przeglądarki (np. Microsoft Edge lub Firefox). Więcej informacji: Epic Games Store nie działa

gta_5_darmo_01

W kolejnym oknie musisz jeszcze potwierdzić zgodę na udostępnienie swojego adresu e-mail celem zrealizowania zamówienia (zaznacz stosowną opcję), a następnie wystarczy kliknąć zielony przycisk Złóż zamówienie (2).

gta_5_darmo_02

Po potwierdzeniu przypisaniu GTA 5 do konta, należy ściągnąć klienta platformy - w tym celu na stronie głównej należy kliknąć niebieski przycisk „Pobierz Epic Games” w prawym górnym rogu ekranu.

gta_5_darmo_03

Po zainstalowaniu programu, musisz przejść do okna Biblioteka (3), a następnie kliknąć GTA 5 (4), które przypisałeś do konta Epic Games.

gta_5_darmo_04

Później trzeba postępować zgodnie ze wskazówkami wyświetlanymi na ekranie - po wybraniu ścieżki, gdzie zainstalujesz gry, musisz jeszcze poczekać na pobranie wszystkich danych z Internetu. W zależności od szybkości łącza, może to potrwać od kilku do nawet kilkunastu godzin.

Spis treści: GTA 5 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Kolejny producent odchodzi z Blizzarda

Zajmował się Overwatch 2.

Far Cry 6 bez ray tracingu na konsolach - opcja dostępna tylko na PC

Na platformach PlayStation i Xbox liczy się wydajność.

Deathloop - Poradnik, Solucja

Jak zacząć, rozgrywka, walka, opis przejścia i tropy - poradnik do Deathloop.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami