Ghost of Tsushima - zaprezentowano 18 minut gameplayu

Eksploracja, walka, customizacja.

Sony i deweloperzy z Sucker Punch zaprezentowali dziś nowe fragmenty rozgrywki z Ghost of Tsushima. Podczas specjalnego odcinka programu State of Play pokazano aż 18 minut gameplayu.

Materiał podzielono na kilka segmentów. Pierwszy skupia się na eksploracji. W grze nie ma tradycyjnej minimapy - drogę do celu może wskazywać nam wiatr, a niektóre zwierzęta mogą zaprowadzić bohatera do różnych znajdziek czy zasobów. Na ekranie jest bardzo mało elementów interfejsu.

Zaprezentowano też walkę - pokazano, jak bohater mierzy się z tą samą grupą wrogów. Najpierw w otwartym, bezpośrednim starciu, a w kolejnej scenie już przy użyciu skradania, podstępów i gadżetów w stylu bomb dymnych.

Twórcy przygotowali rozbudowaną customizację postaci. Specjalne talizmany pomogą specjalizować się w wybranych dziedzinach, a w trakcie przygody odblokowujemy nowe techniki walki.

awdwadwdwaw22
Nie zabraknie trybu fotograficznego

Gra zaoferuje też Photo Mode oraz specjalny filtr, zmieniający przygodę w czarno-biały film. Będzie też japoński dubbing do wyboru.

Ghost of Tsushima debiutuje 17 lipca na PlayStation 4. To opowieść o byłym samuraju, który podąża drogą zemsty w okresie inwazji mongolskiej na Japonię w XIII wieku.

Poprzednio: GTA 5 za darmo na PC - na stałe

Reklama

Skocz do komentarzy (28)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (28)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami