Epic Games Store nie działa - przez darmowe GTA 5

Aktualizacja: Wciąż problemy z serwerami.

Aktualizacja: Epic Games Store już działa, chociaż u niektórych użytkowników - w zależności od regionu - cały czas pojawiają się problemy techniczne. Przypominamy, że możliwość pobrania GTA 5 za darmo będzie dostępna przez cały tydzień.

Uwaga: Jeśli używasz Chrome, spróbuj zmienić przeglądarkę na inną (np. Microsoft Edge lub Firefox). Możesz również wyczyścić pliki cookies, związane z Epic Store.

Gdy sklep zostanie uruchomiony, możesz skorzystać z naszego poradnika, jak pobrać GTA 5 za darmo w Epic Games Store - krok po kroku.

Masz już GTA 5? Zobacz: GTA 5 - Poradnik, Solucja - kompletny przewodnik, opis przejścia, wszystkie sekrety, a także GTA 5 - Kody, Tipsy, by mieć więcej pieniędzy, dowolne samochody i samoloty, i wiele wiele więcej.

Oryginalna wiadomość: Serwery platformy Epic Games Store są aktualnie przeciążone. Wszystko przez wiadomość, że o godz. 17:00 sklep udostępni za darmo GTA 5 oraz gigantyczne zainteresowanie graczy.

Aktualnie próba skorzystania ze sklepu w przeglądarce internetowej skutkuje wyświetleniem komunikatu o nieoczekiwanym błędzie. Aplikacja również ma problemy z ładowaniem.

blad

Nie wiadomo, kiedy problem zostanie naprawiony. Epic poinformował na Twitterze, że przywrócą działanie serwerów "tak szybko jak to tylko możliwe".

Zaktualizujemy niniejszą stronę, gdy sklep znów zacznie działać. Przypominamy, że na przypisanie Grand Theft Auto 5 do konta użytkownicy mają cały tydzień, więc nie trzeba się spieszyć.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami