Pandemia nie przeszkodziła Sony - PS5 wciąż w planach na 2020 rok

Brak też „większych problemów” z produkcją gier.

Pandemia koronawirusa nie zmieniła planów Sony dotyczących premiery PlayStation 5. Debiut konsoli wciąż jest planowany na okres świąteczny 2020 roku - poinformowali przedstawiciele firmy w prezentacji wyników finansowych za miniony rok.

Podkreślono także, że obyło się bez „większych problemów” związanych z produkcją gier na PS5. Deweloperzy radzą więc sobie w ramach pracy zdalnej.

Pandemia wpłynęła oczywiście w pewien sposób na funkcjonowanie firmy. Sony zaznacza, że część procesu testowania i nadzoru produkcji „była związana z pewnymi wyzwaniami” ze względu na wprowadzane na całym świecie ograniczenia i mniejszą dostępność pracowników.

pspspps5
Do tej pory nie widzieliśmy PS5 - jedynie logo i kontroler

Na chwilę obecną nie znamy dokładnej daty premiery PS5. Nie ujawniono też jeszcze ani jednej gry na wyłączność nowej konsoli Sony. Prezentacja z zapowiedziami tego typu odbędzie się najprawdopodobniej za miesiąc.

Źródło: VG24/7

Poprzednio: Tak mogło wyglądać Diablo 3 - grafik udostępnił screeny z wczesnej wersji

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami