Mafia Trilogy w pierwszym zwiastunie - więcej informacji wkrótce

Powrót znanej serii.

2K Games zapowiedziało Mafia Trilogy i opublikowało pierwszy teaser projektu. Nie ujawniono jednak żadnych szczegółów, obiecując, że więcej informacji firma przedstawi 19 maja.

Nazwa sugeruje, że pozycja jest pakietem trzech części serii. Na razie jednak nie jest jasne, czy pierwsze dwie produkcje - wydane oryginalnie w 2002 i 2010 roku - są remasterami, czy remake'ami.

W zwiastunie pojawiły się jednak sceny, które najwyraźniej pochodzą ze starszych gier i zauważyć można odświeżoną grafikę. Warto zaś zaznaczyć, że trzecia odsłona ukazała się cztery lata temu, w związku z czym jej oprawa wizualna zapewne nie wymaga znacznego odnowienia.

Data premiery i platformy docelowe Mafia Trilogy nie są znane, ale gra powinna trafić na PC i konsole. Za tytuł odpowiada Hangar 13, czyli studio, które zgodnie z nieoficjalnymi doniesieniami miało pracować nad powrotem do gangsterskiego cyklu.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Digital FoundryCzy cena PS5 Digital Edition może być niższa? - analiza Digital Foundry

W teorii: usunięcie napędu Blu-ray stwarza pewne możliwości.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami