Glitch w GTA Online pozwala wejść do domu Franklina

Zakazany teren.

Fani GTA Online znaleźli sposób, aby dostać się do mieszkania Franklina z wykorzystaniem błędu i elektrycznej broni. Lokacja jest dostępna do zwiedzenia jedynie w trybie fabularnym.

Na poniższym nagraniu widzimy proces „włamywania się” do domu wspomnianego bohatera. Gracz musi wejść na mur okalający budynek, przejść na garaż, a potem przeskoczyć na dach mieszkania. Następnie należy strzelić z pistoletu Up-N-Atomizer w okolice paneli słonecznych i liczyć na to, że dzięki sile wybuchu postać przeniknie przez tekstury.

Clipping Into Franklin's House in Online! from r/gtaonline

Mieszkanie wygląda identycznie jak w trybie fabularnym. Można przejść się po pomieszczeniach, ale nie ma możliwości wejścia w interakcję z żadnymi obiektami.

Ze względu na to, że sztuczka jest możliwa do wykonania w trybie online, nietypową kryjówkę można wykorzystać do schowania się przed innymi graczami.

Poprzednio: PS5 może trafić na rynek w październiku - sugeruje ogłoszenie o pracę Sony

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami