FIFA 21 - Dariusz Szpakowski nagrywa już komentarz i obiecuje "sporo nowości"

Powróci też Jacek Laskowski.

Dariusz Szpakowski ujawnił, że prowadzi już nagrania polskiego komentarza do FIFA 21, czyli tegorocznej odsłony cyklu piłkarskiego.

Dziennikarz przekazał informacje w trakcie internetowego programu Misja Futbol (a konkretnie: tuż przed rozpoczęciem właściwej audycji). Ze względu na pandemię koronawirusa, w sesjach uczestniczy sam, ale w grze ponownie usłyszymy też Jacka Laskowskiego, którego wypowiedzi zostaną później dołączone.

Szpakowski stwierdził również, że FIFA 21 zaoferuje „sporo nowości”, ale zaznaczył, że nie może niczego zdradzić - zapewne z powodu umów, które komentator podpisał z EA. Wątek gry poruszono w około 5. minucie materiału.

fifa21_szpakowski
W nowej części FIFA nie zabraknie zapewne ulepszonej grafiki

Niedawno potwierdzono, że prace nad nową częścią cyklu trwają. Szczegółów nie przedstawiono, ale wiadomo, że produkcja jest tytułem crossgenowym, co oznacza, że trafi na konsole obecnej i nowej generacji, czyli także PS5 i Xbox Series X.

Poprzednio: Muzykę do Assassin's Creed Valhalla współtworzy autor ścieżki dźwiękowej Assassin's Creed 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami