Fani pracują nad filmem Cyberpunk 2077 - V i Johnny Silverhand w pierwszym zwiastunie

Projekt cosplayera Geralta.

Maul Cosplay wraz z grupą fanów pracuje nad Phoenix Program - filmem na podstawie Cybepunk 2077. Twórcy opublikowali pierwszy zwiastun produkcji.

Nagranie najwyraźniej częściowo inspirowane jest trailerem gry od CD Projekt Red z ubiegłorocznego E3. Główny bohater - najemnik V - jest przetrzymywany przez gangsterów. Nagle pojawia się jednak Johnny Silverhand, w którego jednak nie wciela Keanu Reeves.

Za film odpowiada Vi-DanTran - reżyser filmów akcji i członek ekipy kaskaderskiej Jackiego Chuna, Artysta w przeszłości współtworzył między innymi serial „Into the Badlands” i kinową adaptację „Diuny”. W obsadzie jest grupa cosplayerów.

Zaangażowany w projekt Maul Cosplay (czyli Ben Schamm) znany jest fanom gier CD Projekt Red, ponieważ regularnie współpracuje z polskim studiem - wciela się w rolę Geralta z Rivii przy okazji różnorodnych działań marketingowych.

Co ciekawe, autorzy sugerują, że gdyby nie pandemia koronawirusa, prace nad Phoenix Program dobiegłyby już końca. Warto zwrócić uwagę, że produkcja przypadła do gustu twórcom Cyberpunk 2077 - deweloperzy udostępnili wspomniany zwiastun na Twitterze tytułu.

Poprzednio: Bloodlines 2 trafi także na PS5

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami