Resident Evil 8 to najmroczniejsza i najbardziej makabryczna część serii - twierdzi branżowy informator

Z niepokojącymi przeciwnikami.

Resident Evil 8 jest „najmroczniejszą i najbardziej makabryczną” częścią serii - przekonuje użytkownik AestethicGamer aka Dusk Golem, który już wcześniej przedstawiał nieoficjalne informacje o grze.

Internauta podzielił się opinią w ramach dyskusji na Twitterze, podkreślając, że nie może doczekać się oficjalnej prezentacji powstającego projektu. Dodał, że w produkcji pojawią się „najbardziej niepokojący” przeciwnicy w historii cyklu.

Użytkownik zaznaczył, że jest w stu procentach pewien informacji o Resident Evil 8 - twierdzi, że siedmiokrotnie weryfikował istnienie tytułu. Co ciekawe, uważa, że tego samego nie może powiedzieć o doniesieniach o nowym Silent Hill, na temat którego też się niegdyś wypowiadał.

Warto zaznaczyć, że Dusk Golem w przeszłości ujawniał detale o innych projektach Capcomu - na przykład przedstawił szczegóły o remake'u Resident Evil 3 jeszcze przed oficjalną zapowiedzią gry.

Z niedawnych niepotwierdzonych informacji wynika, że ósma odsłona serii otrzyma podtytuł Village. W produkcji pojawią się podobno wiedźma - zachowująca się niczym Mr. X i Nemesis - oraz wilkołaki, a głównym bohaterem będzie Ethan z siódmej części.

Poprzednio: Doom Eternal - demony zabijające graczy nawiedzą kampanie innych użytkowników

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Resident Evil 8 zbyt wymagający dla PS4 i Xbox One?

Capcom nie chce ograniczać eksploracji.

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami