Fani rozczarowani pokazem Assassin's Creed Valhalla. Dyrektor kreatywny: "Słusznie oczekiwaliście więcej"

Prawdziwa prezentacja gameplayu przed nami.

Wczorajsza prezentacja rozgrywki z Assassin's Creed Valhalla rozczarowała wielu fanów serii czekających na gameplay. Dyrektor kreatywny z Ubisoftu przyznał, że rozumie reakcje graczy.

„Słusznie oczekiwaliście, że zobaczycie więcej. Mamy jednak przed sobą długą kampanię marketingową, więc zobaczycie rozbudowany gameplay i otrzymacie o wiele więcej informacji na temat gry” - zapewnił Ashraf Ismail na Twitterze.

Nowy zwiastun został zrealizowany na podstawie scen z gry, ale z wykorzystaniem filmowych ujęć - więc zupełnie nie przypomina klasycznej rozgrywki.

W podobny sposób wyglądało kilka innych trailerów prezentowanych podczas majowego Inside Xbox. Aaron Greenberg z Microsoftu przyznał nawet, że firma „zbytnio rozbudziła oczekiwania graczy”.

Warto jednak przypomnieć, że Microsoft będzie urządzał mniejsze i większe pokazy co miesiąc w ramach inicjatywy Xbox 20/20. Kolejna prezentacja w czerwcu. W lipcu natomiast zobaczymy gry od wewnętrznych studiów - w tym gameplay z Halo Infinite.

Poprzednio: Destiny 2 także na PS5 i Xbox Series X

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami