Dirt 5 pozwoli grać w 120 FPS na Xbox Series X

W trybie fabularnym wystąpią Troy Baker i Nolan North.

Dirt 5 zaoferuje dwa tryby oprawy graficznej na Xbox Series X - jeden pozwoli grać w 4K przy 60 klatkach na sekundę, a drugi umożliwi grę przy 120 FPS.

W przypadku większej płynności wymagany będzie oczywiście monitor lub telewizor z częstotliwością odświeżania 120Hz. Tylko wtedy faktycznie zauważymy wyższą liczbę klatek.

Deweloperzy nie ujawnili, jaka rozdzielczość będzie zastosowana w trybie 120 FPS, ale można się domyślać, że będzie to standardowe 1080p.

Po zapowiedzi Dirt 5 poinformowano też, że w trybie kariery w rolach dwóch rywalizujących kierowców wystąpią Troy Baker (Joel z The Last of Us) oraz Nolan North (Nathan Drake z Uncharted).

Nowa odsłona serii stawia na zręcznościowe wyścigi w trudnym terenie. Za grę odpowiada nowe studio Codemasters Chesire, w skład którego wchodzą byli pracownicy Evolution - twórcy Driveclub z PS4.

Dirt 5 debiutuje w październiku na PC, PS4 i Xbox One, a później trafi na konsole nowej generacji.

Poprzednio: Rockstar udostępnia kostiumy kosmitów w GTA Online za darmo

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami