Życie Eko to nowy dodatek do The Sims 4

Premiera 5 czerwca.

Przedstawiciele EA i studia Maxis zapowiedzieli kolejny dodatek do The Sims 4. Rozszerzenie Życie Eko pozwoli żyć w zgodzie z naturą i przekształcać zanieczyszczony świat - premiera już 5 czerwca, a cena DLC to 139 zł.

Nowe elementy obejmą między innymi korzystanie z alternatywnych źródeł energii, uprawie własnego jedzenia i przerabianie zużytych materiałów na nowe meble. Wszystko to w nowej lokacji.

Dodatek zaoferuje również Simom możliwość bliskiej współpracy ze społecznością ekologiczną w celu „aktywnej zmiany Evergreen Harbor w kwitnący ośrodek zrównoważonego rozwoju” - jak czytamy w informacji prasowej.

Otrzymamy nawet element zarządzania całą społecznością. W sąsiedztwie znajdzie się Tablicę Wyborczą Wspólnoty, która co tydzień zaproponuje różne plany wspólnych działań na rzecz całej okolicy.

ecoo
Znajdź 5 różnic

Co ważne, możemy zdecydować się ignorować wszelkie ekologiczne działania, ale wtedy po jakimś czasie zobaczymy negatywne skutki swojej decyzji - więcej śmieci czy zanieczyszczone powietrze.

Poprzednio: Prince of Persia Redemption - ujawniono materiał z anulowanej odsłony serii

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami