Polacy chcą operatora GROM-u w Call of Duty Warzone i Modern Warfare

Społeczność podpisuje petycję.

Polska społeczność fanów Call of Duty Modern Warfare przygotowała internetową petycję o dołączenie do gry przedstawiciela Jednostki Wojskowej GROM. Operator miałby być jedną z grywalnych postaci do wyboru - również w trybie Warzone.

Inicjatorzy chcą zebrać 7,5 tys. cyfrowych sygnatur - w momencie pisania newsa zgłosiło się już ponad 5,2 tysiąca osób. Internauci wyrażają też poparcie w specjalnym wątku na forum Reddit.

cod2
Zrzut ekranu z petycji

Autorzy petycji przygotowali też drugi dokument - prośbę o dołączenie do gry polskiego karabinku Grot, zwanego też technicznie MSBS. Broń pojawiła się już raz w serii - w Call of Duty Ghosts.

Do osiągnięcia celu drugiej petycji pozostało ok. 700 podpisów. Oczywiście zebranie ustalonej przez twórców liczby sygnatur nie jest równoznaczne z zaimplementowaniem polskich akcentów do gry.

Źródło: Reddit, petycja o dołączenie operatora, petycja o dołączenie broni

Poprzednio: EA pracuje nad odświeżoną trylogią Mass Effect - twierdzi amerykański dziennikarz

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami