EA pracuje nad odświeżoną trylogią Mass Effect - twierdzi amerykański dziennikarz

Premiera najpóźniej wiosną 2021 roku?

Electronic Arts wyda odświeżoną trylogię Mass Effect przed końcem marca przyszłego roku - poinformował reporter amerykańskiego serwisu Venture Beat.

Jeff Grubb pisał o planach EA i niezapowiedzianym remasterze, o którym wspominaliśmy wczoraj. Na końcu artykułu dodał jednak: „ten HD remake to Mass Effect Trilogy. Tylko nie spodziewajcie się, że wyjdzie na Switcha. Przynajmniej nie od razu”.

Dziennikarz nie dodał nic więcej i nie ujawnił szczegółów na temat źródła tej informacji. Grubb wydaje się być jednak pewny, że odświeżony Mass Effect powstaje.

Fani serii od lat liczą na remaster lub remake trylogii przygód komandora lub komandor Shepard. Trzecia część ma już 8 lat.

Na 11 czerwca zaplanowano event EA Play Live. Jeśli Electronic Arts ma zapowiedzieć odświeżoną trylogię Mass Effect, to najprawdopodobniej zostanie ona ujawniona właśnie na tym wydarzeniu.

Źródło: Venture Beat

Poprzednio: Unikalna narracja Assassin's Creed Valhalla to mocny atut gry - zapewniają twórcy

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami