Demo polskiego Ghostrunner dostępne - cyberpunkowe połączenie Mirror's Edge i Dishonored

Tylko przez określony czas.

Polskie studio One More Level opublikowało na Steamie darmowe demo Ghostrunner - gry akcji osadzonej w realiach cyberpunkowych. Tytuł przypomina połączenie Mirror's Edge z Dishonored.

Aby moc zapoznać się z fragmentem powstającej produkcji, na karcie tytułu na platformie Valve przy pozycji związanej z wersją testową należy kliknąć przycisk „Pobierz”. Trzeba się jednak pospieszyć, ponieważ bezpłatna sekwencja dostępna będzie tylko do 13 maja.

Ghostrunner kładzie nacisk na bardzo wysokie tempo rozgrywki. Prowadzona przez gracza postać potrafi błyskawicznie doskoczyć do celu i w brutalny sposób wyeliminować wrogów. Do tego zdolność spowolnienia czasu.

Akcję osadzono w przyszłości, w mieście-wieży, które jest ostatnim bastionem ludzkości po kataklizmie. W metropolii panuje chaos, przemoc i bieda, a każdemu tuż po narodzinach wszczepia się implant, determinujący przynależność do określonej grupy społecznej.

ghostrunner_demko
Ghostrunner przedstawi ponurą wizję przyszłości

Wcielamy się w cyberwojownika, który bierze udział w buncie wznieconym przez mieszkańców. Celem głównego bohatera jest wspięcie się na szczyt wieży i stoczenie pojedynku z tajemniczym Klucznikiem.

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla nie będzie największą odsłoną serii - przekonuje Ubisoft

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami