Cyberpunk 2077 pozwoli wybrać wielkość intymnych części ciała

I przypisać je dowolnej płci.

Edytor postaci w Cyberpunk 2077 pozwoli na wybranie rozmiaru genitaliów - dowiadujemy się z opisu gry na stronie ESRB. Organizacja odpowiedzialna za kategorie wiekowe gier wydawanych w Stanach Zjednoczonych oceniła nowy tytuł CD Projekt Red, ujawniając przy okazji kilka szczegółów.

„Gra przedstawia nagość i zawiera treści seksualne. Gracze mogą wybrać płeć i edytować swoją postać. Customizacja obejmuje przedstawienie piersi, pośladków i genitaliów, a także różne wielkości i kombinacje genitaliów” - czytamy na stronie ESRB.

cp2
Męskie i żeńskie cechy wyglądu możemy dowolnie przypisać do naszego bohatera

W Cyberpunk 2077 pojawią się sceny seksu z „jednoznacznymi ruchami ciała” oraz z „postacią zbliżającą swoją twarz do krocza partnera”. Gracz może współżyć z „innym głównym bohaterem lub prostytutkami”.

Opis gry ujawnia również, że podczas przygody zobaczymy billboard, który przedstawia mężczyznę wciągającego narkotyki, a także sceny okaleczenia. Jest też wzmianka o zadaniu, w którym gracz przebija stopy i dłonie nieznanej postaci gwoździami.

„Walka jest szalona, z częstymi strzelaninami, krzykami bólu, eksplozjami i rozlewającą się krwią” - napisano. Gra otrzymała oczywiście kategorię „M”, czyli tylko dla dorosłych.

Źródło: ESRB

Poprzednio: Nadchodzące gry EA z darmową aktualizacją na konsole nowej generacji - sugeruje wydawca

Reklama

Skocz do komentarzy (13)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (13)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami