Cate Blanchett jako Lilith? Aktorka negocjuje rolę w filmie Borderlands

Prace nad produkcją trwają.

Cate Blanchett negocjuje występ w filmowej adaptacji gier z serii Borderlands - wynika z niepotwierdzonych doniesień.

Źródłem jest serwis Variety, który uchodzi za jeden z najlepiej poinformowanych portali w branży telewizyjno-kinowej. Według dziennikarzy, aktorka prowadzi rozmowy na temat roli Lilith, czyli jednej z najbardziej znanej postaci w cyklu - bohaterką gracze mogli pokierować w pierwszej części serii.

Za film odpowiada wytwórnia Lionsgate, która nie skomentowała doniesień. Te wydają się potwierdzać twórcy oryginalnego Borderlands z Gearbox Software - na Twitterze studia pojawił się wpis, w którym stwierdzono, ze zespół jest „niesamowicie podekscytowany wiadomością”.

Scenariusz przygotowuje Craig Mazin - autor „Czarnobyla”, pracujący obecnie również nad serialem na podstawie The Last of Us. Reżyserem jest Eli Roth - aktor, ale zajmujący się też kręceniem. W dorobku ma na przykład „Życzenie śmierci” z 2018 roku.

Producentami projektu są Avi i Ari Aradowie oraz Eric Feig. Rozwój nadzorują także Randy Pitchford i Strauss Zelnick - odpowiednio szef studia Gearbox Software i prezes Take-Two Interactive. Data premiery kinowej adaptacji Borderlands nie jest na razie znana.

Źródło: Variety

Poprzednio: Star Wars Jedi oficjalnie marką EA. W Upadły Zakon zagrało 10 milionów osób

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

PS5 - poradnik do konsoli

Wszystko o PlayStation 5: najważniejsze funkcje, rozwiązania problemów, porady i wskazówki.

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami