Star Wars Jedi: Upadły Zakon otrzymało nową, darmową zawartość

Z okazji dnia Gwiezdnych Wojen.

Minął 4 maja, czyli dzień uznawany za święto Gwiezdnych Wojen - z tej okazji deweloperzy z Respawn przygotowali darmowy tryb specjalnych wyzwań w Star Wars Jedi: Fallen Order.

Po pobraniu aktualizacji możemy wziąć udział w bitwach na arenach, do których dostęp zyskuje się w punktach medytacji. Po wkroczeniu na pole bitwy, musimy zmierzyć się z kolejnymi grupami przeciwników - trochę na wzór Krwawego Pałacu z serii Devil May Cry.

Przygotowano też inne, drobne dodatki. To choćby nowy wygląd i kolor miecza świetlnego czy kolejne ubiory dla bohatera oraz malowania naszego pomocnego droida.

Jest także tryb Battle Grid, w którym sami możemy projektować starcia, ustawiając wcześniej uczestników walki w konkretnych miejscach planszy.

sweabra
Battle Grid

W ubiegłym tygodniu Star Wars Battlefront 2 też otrzymało dużą aktualizację - ostatnią dla strzelanki studia DICE. Nie wiadomo jeszcze, kiedy EA wyda kolejną produkcję związaną ze światem Gwiezdnych Wojen, ale studio Respawn zaczęło już wstępne prace nad „niesamowitym doświadczeniem Star Wars”.

Poprzednio: Hype na Cyberpunk 2077 jest ekstremalny - uważa współzałożyciel CD Projektu

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami