Codemasters wkrótce ujawni nową odsłonę Dirt

"Przygotujcie się na coś innego".

W skierowanym do fanów komunikacie przedstawiciele Codemasters poinformowali, że firma „wkrótce” ujawni nową odsłonę wyścigowej serii Dirt.

Dokładne szczegóły nie są na razie znane. Wiadomo jednak, że nie będzie to kontynuacja nastawionego na rajdy i realistyczną rozgrywkę Dirt Rally 2.0, ponieważ za tajemniczy projekt odpowiada zupełnie inne studio.

Tuż przed opublikowaniem komunikatu Codemasters napisało na Twitterze, że fani powinni „przygotować się na coś… innego”. Natomiast na oficjalnym profilu wspomnianej serii wyścigowej zmieniono grafiki na ogólne logo marki.

Nie wskazano kiedy dokładnie nowa gra zostanie zaprezentowana. Nie można jednak wykluczyć, że do przedstawienia powstającej produkcji dojdzie 7 maja, gdy Microsoft ujawni pozycje na Xbox Series X od zewnętrznych firm.

Jednocześnie zapewniono, że w planach jest kolejna część Dirt Rally. Deweloperzy mają „duże plany”, które pozwolą wynieść podserię na „jeszcze wyższe wyżyny”. Zaznaczono jednak, że o tym tytule fani nie usłyszą przez jakiś czas.

Źródło: Codemasters

Poprzednio: Zakończono prace nad The Last of Us 2

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami