Final Fantasy 7 Remake - Corneo's Secret Stash, jak otworzyć złote bramy

Bramy ze smokami, skrytki Corneo.

Misję poboczną Corneo's Secret Stash rozpoczniesz rozmawiając z dziennikarzem, który znajduje się zaraz za wyjściem ze slumsów w Sektorze 5. Stoi przy rozdrożu (1).

Każe on ci się udać tam, gdzie pokonałeś bossa szukając słynnej złodziejki nieco wcześniej. Idź więc na miejsce (2), a znajdziesz tam Mireille - porozmawiaj z nią.

corneo1

Kolejny krok to odnalezienie Kyrie. Znajduje się ona w kościele, który odwiedzasz między innymi wykonując misję Secet Medicine. Byłeś już tam, wystarczy skorzystać z szybkiej podróży albo udać się na piechotę na północ.

Żeby kontynuować zadanie, musisz też wykonać całą misję Tomboy Bandit. Dopiero po niej poznasz lokalizację skrytek Dona Corneo, a także klucz do nich.

Skrytki Corneo - gdzie są i jak je otworzyć

Skrytki Corneo oznaczone są na mapie, gdy je miniesz. Na pewno wcześniej trafiłeś już na te charakterystyczne, zamknięte bramy ozdabiane ikonami złotego smoka na czerwonym tle.

Pierwsza skrytka znajduje się na złomowisku (3), natomiast druga w Collapsed Expressway (4), zaraz przy wejściu do tunelu.

corneo2

W obu przypadkach po prostu otwieraj bramy i zbieraj wszystkie skarby. Nie ma tu żadnych trudności. Nieco trudniej będzie z ostatnią skrytką - musisz kontynuować zadanie głównego wątku w rozdziale 14, by ją znaleźć.

Gdy trafisz do kanałów podążając za Leslie i pokonasz złodziejaszka - potwora Mischevious Schoat, po scence idź za Lesliem, ale nie wchodź na drabinę! Zamiast tego wciśnij przycisk obok niej i cofnij się, wracając za miejsce, w którym pokonałeś stwora. Skręć w lewo (tam, gdzie wcześniej stwór tańczył na rurach), a odkryjesz trzecią skrytkę (5).

corneo3

Za bramą musisz pokonać minibossa - nie jest jednak trudny. To nieco silniejsza wersja zwykłych żółwich wojowników. Stosuj czary ogniste. Potem kontynuuj główną misję, a gdy wyjdziesz z kanałów na końcu zadania, gra zapyta cię, czy chcesz wrócić do Marle, by zakończyć poboczne zadanie. Oczywiście zgódź się.

Spis treści: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Final Fantasy 7 Remake - Malicious Goons, jak pokonać Tonberry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami