Assassin's Creed Valhalla - twórcy wyjaśniają, dlaczego ostrze bohatera nie jest ukryte

"Jest zbyt świetne, by je chować przed wrogami".

W Assassin's Creed Valhalla powróci ukryte ostrze, ale jak ujawnił pierwszy zwiastun, broń będzie tym razem zamontowana na górnej części ramienia i dobrze widoczna. Powody nie schowania oręża wyjaśnili twórcy w analizie wspomnianego trailera.

- W pewnym momencie swojej podróży Eivor spotka Asasynów. Początkowo nie wie, kim dokładnie są, ale łączą go z nimi wspólne cele, więc postanawia nawiązać współpracę - tłumaczy dyrektor kreatywny projektu, Ashraf Ismail.

- Na dosyć wczesnym etapie przygody bohater otrzymuje ukryte ostrze. Nie chcemy niczego spoilerować, ale jest to bardzo ważne wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla historii. Kiedy już jednak Eivor dostanie broń i ją założy, uzna, że jest zbyt świetna, by skrywać oręż przed wrogami - dodaje deweloper.

ac-valhala-ostrze
Ukryte ostrze powraca

Assassin's Creed Valhalla ukaże się pod koniec 2020 roku na PC, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series X. Akcję osadzono w czasach wikingów, a podczas zabawy gracze wezmą udział w najazdach na dziewięciowieczną Anglię.

Źródło: VG247

Reklama

Skocz do komentarzy (4)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (4)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami