Assassin's Creed Valhalla - w grze pojawią się wikińskie pyskówki w stylu "raperskich dissów"

Zabawa w obrażanie.

Assassin's Creed Valhalla zaoferuje szereg zróżnicowanych aktywności pobocznych. Z informacji ujawnionych przez twórców wynika, że wśród wyzwań pojawi się mini-gra przypominająca „raperskie dissy”.

Według oficjalnej strony internetowej projektu, gracze wezmą udział w „tradycyjnych wikińskich pyskówkach”. Szczegóły nie są na razie znane, ale celem wspomnianej zabawy ma być jak najdotkliwsze obrażenie danego przeciwnika.

assassins_creed_valhalla_pyskowki
Raperskie dissy na stronie Assassin's Creed Valhalla

Ubisoft podkreśla, że aktywność zaprojektowano na wzór „dzisiejszych raperskich dissów”. Nie jest jasne, czy to oznacza, że obelgi będą się rymować. Inne czynności poboczne to na przykład łowienie ryb, polowania na zwierzynę i tak zwane zabawy pijackie.

Premiera Assassin's Creed Valhallla odbędzie się pod koniec 2020 roku na PC, PS4, Xbox One, PS5 i Xbox Series X, a 7 maja twórcy zaprezentują pierwszy gameplay. Na razie zaś warto zapoznać się z mnóstwem informacji o grze.

Źródło: Assassin's Creed

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami