Final Fantasy 7 Remake - Tomboy Bandit, gdzie jest złodziej

Pomagamy Johnny'emu.

W Final Fantasy VII Remake - w rozdziale 14 - wiele misji pobocznych się zazębia. Tak właśnie jest z Tomboy Bandit. Rozpoczniemy ją przy stacji w Sektorze 5, rozmawiając z Johnnym (1) i musimy ją wykonać, by zdobyć klucz niezbędny do misji Corneo's Secret Stash.

jony1

Po rozmowie z chłopakiem udaj się do kościoła. Idziesz tam i tak wykonując zadanie Secret Medicine. W środku spotkasz Kirye (2), która stoi przy kwiatach.

jony2

Zagadaj do dziewczyny, a po rozmowie otrzymasz zlecenie wygrania walki na arenie w koloseum w Wall Market. Udaj się więc na miejsce, byłeś już tam parę razy i toczyłeś boje na arenie.

Zjedź na dół, podejdź do strażnika przy bramie do areny i wybierz opcję Special Battle, by rozpocząć starcie. Walka jest bardzo prosta, ale uważaj i oddalaj się na moment, gdy potwór ryczy (3).

jony3

Hellhound jest wrażliwy na zimno, więc stosuj atak czarem Blizzaga. Po krótkim starciu porozmawiaj z mężczyzną przy wejściu na arenę, by uzyskać opcję teleportu prosto do kościoła.

Tam porozmawiaj znowu z dziewczyną, by zakończyć zadanie. Otrzymasz klucz i portfel Johnny'ego.

Następnie: Final Fantasy 7 Remake - The Power of Music, gdzie znaleźć płyty

Spis treści: Final Fantasy 7 Remake - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Final Fantasy 7 Remake - Subterranean Menace, boss: Type-0 Behemoth

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami