Assassin's Creed Valhalla - pierwszy trailer

Wikingowie w akcji.

Zgodnie z obietnicami, Ubisoft opublikował pierwszy zwiastun Assassin's Creed Valhalla - nowej odsłony cyklu, osadzonej w czasach wikingów.

Udostępniony trailer jest jednak tylko animacją, nie zawierającą fragmentów rozgrywki. Materiał prezentuje efektowną akcję z udziałem wspomnianych wojowników i rycerzy. Poniżej zwiastuny w polskiej i angielskiej wersji językowej.

Przedstawiony świat będzie czerpał z mitologii nordyckiej - wiadomo, że pojawią się nawiązania do Odyna, czyli najważniejszego boga w wierzeniach Skandynawów.

Nad grą pracuje piętnaście różnych studiów należących do Ubisoftu - najwięcej w historii cyklu. Dla porównania, Odyssey przygotowywało osiem zespołów, a Origins - dziewięć.

Premiera Assassin's Creed Valhalla zaplanowana jest na koniec 2020 roku. Ubisoft potwierdził, że gra ukaże się na PC, PS4, Xbox One oraz nowe konsole - PS5 oraz Xbox Series X. Twórcy ujawnili też mnóstwo informacji o tytule.

ac_valhalla_bohater
Głównym bohaterem gry jest Eivor - gracz może wybrać zarówno kobietę, jak i mężczyznę jako własną postać

Reklama

Skocz do komentarzy (8)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (8)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami