Kolejne części Final Fantasy 7 Remake bez "drastycznych zmian w historii"

Zapewnienia producenta.

Yoshinori Kitase, producent remake'u Final Fantasy 7, zaznaczył w jednym z wywiadów, że kolejne części produkcji nie zmienią fabuły oryginału w drastycznym stopniu.

Wielu fanów zgodnie uznało, że zakończenie pierwszej części FF7 Remake było wyjątkowo zaskakujące, w dużej mierze odróżniając się od wydarzeń przedstawionych w grze z 1997 roku. To zapewne do tego aspektu gry odniósł się Kitase.

- To jest remake, ale proszę się spodziewać, że główna linia fabularna Final Fantasy 7 będzie kontynuowana, przebiegając tak, jak zawsze w FF7 - zaznaczył producent.

Oczywiście nie obędzie się bez pewnych dodatków, nowych wydarzeń czy postaci. Z wypowiedzi twórców wynika jednak, że nie otrzymamy już tak kontrowersyjnych zmian, jak fragmenty z końcówki pierwszej części remake'u.

Prace nad drugą częścią Final Fantasy 7 Remake już się rozpoczęły. Nieznana jest jednak nawet przybliżona data premiery. Pierwsza trafi jednak prawdopodobnie w 2021 roku na PC i Xbox One.

Źródło: PlayStation Lifestyle

Poprzednio: Star Wars Battlefront 2 otrzyma dziś ostatnią dużą aktualizację

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami