Fortnite z wyłączoną walką w nowym trybie - nadchodzi Party Royale

Aktualizacja: wariant dostępny.

Aktualizacja: Party Royale trafił do Fortnite.

Oryginalna wiadomość: W plikach Fortnite odnaleziono wzmianki o wyspie przeznaczonej do trybu Party Royale, w którym wyłączona będzie możliwość walki.

„Witajcie na imprezie! Zostawcie broń i spotkajcie się przyjaciółmi, zagrajcie w gry, potrenujcie nurkowanie i nie tylko" - napisano w opisie modułu, umieszczonym w kodzie strzelanki. Wariant rozegra się na mapie o kodowej nazwie Papaya.

Warto zaznaczyć, że istnienie Party Royale potwierdziło Epic Games. W oświadczeniu przesłanym redakcji Polygon deweloperzy twierdzą, że tryb jest „eksperymentalną i ewoluującą przestrzenią". Nie wyjawiono jednak, kiedy trafi do produkcji.

Mapa wspomnianej wyspy zawiera obszary dedykowane zróżnicowanym mini-grom, w tym wyścigom pieszym i za pomocą pojazdów, zmaganiom w piłce nożnej i rywalizacji z udziałem motorówek. Lokacja jest też mniejsza od dotychczasowych plansz.

Zobacz: Fortnite: rozdział 2, sezon 1 - wyzwania

Dodanie trybu bez walki to zapewne reakcja na popularność wydarzeń. Przykładowo w zorganizowanym niedawno wirtualnym koncercie Travisa Scotta wzięło udział 12,3 miliona osób, a wszystkie występy artysty obejrzało łącznie 27,7 mln graczy.

Źródło: Polygon

Poprzednio: Hellraid wraca jako dodatek do Dying Light - premiera latem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

The Last of Us 2 - Poradnik, Solucja

Kompletny przewodnik: opis przejścia, misje, sekrety i mechanika gry.

RekomendacjaThe Last of Us 2 - Recenzja

Świat się zmienia, ludzie nigdy.

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami