Final Fantasy 7 Remake może być wydawane w mniejszych "odcinkach"

By przyspieszyć prace.

Twórcy Final Fantasy 7 Remake zasugerowali, że kolejne odcinki Final Fantasy 7 Remake będą mniejsze niż pierwszy rozdział gry - pozwoliłoby to zwiększyć tempo prac nad tytułem.

Reżyser Tetsuya Nomura na łamach Utimania - książkowego poradnika, który zawiera też wywiady z deweloperami - wypowiedział się między innymi na temat premiery kolejnej odsłony odświeżonych przygód Clouda.

- Jeżeli podzielimy fabułę na większe części, ich przygotowanie zajmie więcej czasu, ale jeśli rozbijemy historię na mniejsze sekcje, prace nad poszczególnymi epizodami, powinny znacznie przyspieszyć. Mam nadzieję, że kolejny rozdział wydamy niedługo - twierdzi.

Natomiast producent Yoshinori Kitase przyznał, że choć krążą spekulacje, jakoby Final Fantasy 7 Remake miałby finalnie składać się z trzech odsłon, ostatecznej decyzji w sprawie liczby odcinków jeszcze nie podjęto. Wiadomo jednak, że drugi jest już przygotowywany.

Poprzednio: Więcej szczegółów o grach na PS5 w czerwcu?

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami