Brothers in Arms powróci jako serial telewizyjny

Randy Pitchford jednym z producentów.

Powstanie serial telewizyjny Brothers in Arms. Szef studia Gearbox, Randy Pitchford, został jednym z głównych producentów. Nie wiadomo jeszcze, na jakiej stacji czy platformie zadebiutuje projekt.

- Uwielbiam historie, które opowiedzieliśmy w grach. Wciąż mamy kolejne do przedstawienia, ale telewizja pozwoli nam wgłębić się w temat i relacje międzyludzkie w jeszcze większym stopniu - zaznaczył Pitchford w rozmowie z The Hollywood Reporter.

baia
Serial przedstawi inne historie niż gry

Producenci chcą przybliżyć widzom różne prawdziwe wydarzenia, które do tej pory nie były przedstawiane w filmach czy grach o tematyce II wojny światowej.

Pierwsze odcinki skupią się na Operacji Tiger, czyli ćwiczeniom na wielką skalę przed inwazją w Normandii. Podczas manewrów w wyniku ataku niemieckiej łodzi podwodnej zginęło ponad 700 żołnierzy alianckich.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial zadebiutuje. Gearbox zaznaczało w przeszłości, że chce też stworzyć nowe gry z serii Brothers in Arms, ale obecnie nie ma jeszcze w planach takiego projektu.

Źródło: Hollywood Reporter

Poprzednio: Twórcy The Last of Us 2 komentują przecieki: "Nieważne, co widzicie - warto zagrać"

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami