Animal Crossing - latający prezent, balon w New Horizons: jak przebić

Darmowe przedmioty i schematy.

Przez twoją wyspę w Animal Crossing New Horizons co jakiś czas będą przelatywać prezenty przywiązane do balonu. W środku znajdziesz cenne przedmioty, jak pieniądze, receptury czy meble.

Aby strącić prezent z nieba, potrzebujesz procy (Slingshot). Schemat DIY na to narzędzie będziesz mógł kupić od małego szopa Timmy'ego od momentu, w którym zostanie ci udostępniony warsztat (Workshop).

Chwyć procę, a następnie ustaw się pod balonem. Przytrzymaj przycisk A i puść w momencie, w którym prezent przelatuje na środku ekranu. Jeżeli nie trafiłeś, zmień pozycję i spróbuj ponownie.

b1

Prezenty przelatują przez wyspę od strony oceanu, z lewej lub prawej, co 5-10 minut. Nasłuchuj dźwięku wiatru, który sugeruje, że lecący prezent jest blisko. Następnie wypatruj cienia na ziemi.

Przebicie balonu nad wodą spowoduje, że prezent zostanie utracony.

W prezencie z balonu możesz znaleźć następujące przedmioty:

W trakcie różnych eventów, czyli wydarzeń, pojawiają się też balony specjalne, z niestandardowymi nagrodami. Po przebiciu odpowiedniej liczby balonów możesz też natrafić na balon, dzięki któremu wytworzysz złotą procę.

Następnie: Animal Crossing - większa pojemność ekwipunku i magazynu Storage w New Horizons

Spis treści: Animal Crossing New Horizons - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Animal Crossing - bambus: jak zdobyć Bamboo Piece, Bamboo Shoot i Young Spring Bamboo

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami