Gang kosmitów terroryzuje graczy w GTA Online

Nie ma ucieczki.

W GTA Online można aktualnie zaobserwować niecodzienne zjawisko - gracze są atakowani przez grupy postaci przebranych za przybyszów z obcej planety. To jednak nie DLC do gry, a trend, który nabrał na sile w trakcie ostatnich tygodni.

„Kosmici” najczęściej wysiadają z furgonetki, napadają na ofiarę z kijami baseballowymi lub młotkami, a potem wsiadają do pojazdu i odjeżdżają. Na forum Reddit jest mnóstwo nagrań z zielonymi prześladowcami.

You came to the wrong planet foo from r/gtaonline
They strike again from r/gtaonline
You can't outrun aliens from r/gtaonline

Ataki obcych trwają od kilku miesięcy, ale ostatnio coraz więcej graczy przełącza się do „zabawy”, kupując odpowiedni strój i wyposażając postać w broń białą - dlatego szansa na spotkanie gangu jest teraz całkiem spora.

Just got jumped by a group of aliens and im not even mad from r/gtaonline
Mission failed, we'll get em next time! from r/gtaonline

Aby zaskakiwać cele, przybysze z kosmosu często wykupują chwilowe zniknięcie z radaru - wtedy ofiary nie widzą grupy zbliżających się graczy na minimapie. Obcy czekają też przed budynkami i innymi miejscami często uczęszczanymi przez mieszkańców Los Santos.

Poprzednio: Microsoft pracuje nad kolejnym Perfect Dark?

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami